Hematologijos aktualijos klinikinėje praktikoje | IV konferencija

2023 m. rugsėjo 26 d. įvyko nuotolinių mokslinių praktinių konferencijų ciklo „Hematologijos aktualijos klinikinėje praktikoje" ketvirtoji konferencija.

Konferencijos programą pradėjo doc. dr. Rolandas Gerbutavičius, pristatydamas jos eigą ir pirmąją konferencijos pranešėją doc. dr. Mildą Rudžianskienę, kuri analizavo vyresnių žmonių, sergančių mielomine liga, diagnostikos ir gydymo ypatumus. Toliau Dr. Rūta Dambrauskienė aptarė vyresnio amžiaus žmonių, kurie serga lėtinėmis mieloproliferacinėmis ligomis, diagnostiką ir gydymą. Dr. Domas Vaitiekus pristatė ūminės mieloleukemijos vyresnio amžiaus žmonėms diagnostiką ir gydymą, o doc. dr. Rolandas Gerbutavičius užbaigdamas konferenciją nagrinėjo lėtine leukemija ir imunine trombocitopenija sergančių vyresnių žmonių diagnostiką ir gydymą.

Už prisidėjimą prie konferencijos įgyvendinimo dėkojame konferencijos pagrindiniams rėmėjams Abbvie, Amgen, Janssen, Sandoz ir rėmėjui AstraZeneca.

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau