8th Kaunas / Lithuania International Hematology / Oncology Colloquium

2023 m. gegužės 12 d. vyko kasmetinis 8-asis Kauno tarptautinis hematologijos / onkologijos kolokviumas. Hibridinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš viso pasaulio. Dalyviai buvo prisijungę iš daugiau nei 11 skirtingų šalių (Austrijos, Estijos, Italijos, Ispanijos, Moldovos, Prancūzijos, Uzbekistano, Vokietijos ir kt.), o daugiausiai dalyvių buvo iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos. Konferencijos klausėsi daugiau nei 50 gydytojų hematologų, vaikų hematologų, gydytojų onkologų chemoterapeutų ir gydytojų onkologų radioterapeutų,  radiologų, transfuziologų. Konferencijos pranešimai sudomino ir kitų sričių gydytojus: genetikus, patologus, šeimos gydytojus, kardiologus. Konferencijos klausėsi daugiau nei 15 skirtingų sričių medicinos specialistų.

Mokslinius pranešimus skaitė daugiau nei 20 visame pasaulyje žinomų ir gerbiamų specialistų iš Austrijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos bei Lietuvos. Konferencijoje buvo pristatyta ūminės mieloidinės leukemijos gydymo naujienos, strategijos ir rizikos, imunoterapijos nepageidaujamų reiškinių valdymas ir kitos hematologijos naujienos.

Konferencijos metu buvo pristatomi ir stendiniai pranešimai, kurie buvo skelbiami tezių knygoje. Konferencijos mokslinis komitetas išrinko tris geriausius stendinius pranešimus, kurių autoriai yra Paulius Algirdas Povilonis, Lina Pužauskienė ir Roberta Vadeikienė. Esame dėkingi visam kolokviumo moksliniam komitetui ir jos pirmininkui, profesoriui Dietger Niederwieser, kuris ypatingai stengėsi, jog konferencijos mokslinėje programoje būtų skaitomi aktualiausių temų pranešimai bei dalinamasi praktine patirtimi.

Už prisidėjimą prie konferencijos įgyvendinimo dėkojame generaliniams rėmėjams AstraZeneca ir Bristol Myers Squibb, pagrindiniams rėmėjams Abbvie, Astellas, Janssen bei rėmėjams Amgen ir Sandoz. 

Iki kitų susitikimų!

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau