Onkologijos aktualijos klinikinėje praktikoje | III konferencija

2023 m. balandžio 5 d. įvyko trečioji šių metų ciklo „Onkologijos aktualijos klinikinėje praktikoje" nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Galvos ir kaklo navikų gydymo perspektyvos".

Konferenciją moderavo prof. dr. Elona Juozaiytė ir doc. dr. Viktoras Rudžianskas. Mokslinę programą pradėjo dr. Rita Kupčinskaitė-Noreikienė su pranešimu „Galvos ir kaklo navikų klinikinių tyrimų naujienos – Xevinapant, pirmas apoptozės baltymų inhibitorių antagonistas“. Toliau Rita Ambrazienė aptarė imunoterapiją: Nivolumabo veiksmingumą ir saugumą pacientams, sergantiems galvos ir kaklo vėžiu. Rasa Muduraitė analizavavo galvos ir kaklo navikų gydymą biologine terapija ir imunoterapija ir pristatė klinikinius atvejus. Doc. dr. Viktoras Rudžianskas užbaigdamas konferenciją aptarė galvos ir kaklo navikų radioterapiją naudojant MR greitintuvą.

Už prisidėjimą prie konferencijos įgyvendinimo dėkojame konferencijos pagrindiniam rėmėjui: Bristol-Myers Squibb; rėmėjui: Merck Serono.

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau