7th Kaunas / Lithuania International Hematology / Oncology Colloquium

2022 m. gegužės 26 d. vyko kasmetinis 7-asis Kauno tarptautinis hematologijos / onkologijos kolokviumas. Hibridinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių iš viso pasaulio. Dalyviai buvo prisijungę iš daugiau nei 20 skirtingų šalių (Estijos, Indijos, Maroko, Moldovos, Rumunijos, Saudo Arabijos, USA ir kt.), o daugiausiai dalyvių buvo iš Lietuvos, Ukrainos, Vokietijos. Konferencijos klausėsi daugiau nei 100 gydytojų hematologų, vaikų hematologų, gydytojų onkologų chemoterapeutų ir gydytojų onkologų radioterapeutų,  radiologų, transfuziologų. Konferencijos pranešimai sudomino ir kitų sričių gydytojus: genetikus, patologus, šeimos gydytojus, kardiologus. Konferencijos klausėsi daugiau nei 20 skirtingų sričių medicinos specialistų.

Mokslinius pranešimus skaitė daugiau nei 15 visame pasaulyje žinomų ir gerbiamų specialistų iš Ukrainos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Austrijos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Lietuvos. Konferencijoje buvo pristatyta šiuolaikinė LML terapija, Hodžkino limfonos gydymo naujienos ir strategijos, kamieninių ląstelių transplantacija, CAR-T ląstelių terapija ir kitos hematologijos naujienos.

Konferencijos metu buvo pristatomi ir stendiniai pranešimai, kurie buvo skelbiami tezių knygoje. Konferencijos mokslinis komitetas išrinko du geriausius stendinius pranešimus, kurių autoriai yra Agnė Bartnykaitė ir Audronė Vaitiekienė. Esame dėkingi visam kolokviumo moksliniam komitetui ir jos pirmininkui, profesoriui Dietger Niederwieser, kuris ypatingai stengėsi, jog konferencijos mokslinėje programoje būtų skaitomi aktualiausių temų pranešimai bei dalinamasi praktine patirtimi.

Už prisidėjimą prie konferencijos įgyvendinimo dėkojame generaliniam rėmėjui Abbvie, pagrindiniams rėmėjams Amgen, Astellas, AstraZeneca, Bristol Myers Squibb, Novartis, Pfizer, Takeda bei rėmėjams Janssen, Norameda, Sandoz ir Valentis.

Iki kitų susitikimų!

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau