6th Kaunas / Lithuania International Hematology / Oncology Colloquium

2021 m. gegužės 28 d. vyko kasmetinis 6-asis Kauno tarptautinis hematologijos / onkologijos kolokviumas. Mokslinėje praktinėje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių iš viso pasaulio. Dalyviai buvo prisijungę iš daugiau nei 20 skirtingų šalių (Italijos, Švedijos, Maroko, Malaizijos, JAE, Ispanijos, Estijos, Baltarusijos ir kt.), o daugiausiai dalyvių buvo iš Lietuvos, Ukrainos, Latvijos ir Vokietijos. Konferencijos klausėsi daugiau nei 150 gydytojų hematologų, vaikų hematologų, gydytojų onkologų chemoterapeutų ir gydytojų onkologų radioterapeutų, transfuziologų. Konferencijos pranešimai sudomino ir kitų sričių gydytojus: anesteziologus reanimatologus, šeimos gydytojus, neurologus, vaikų ligų gydytojus. Konferencijos klausėsi daugiau nei 30 skirtingų sričių medicinos specialistų.

Mokslinius pranešimus skaitė daugiau nei 15 visame pasaulyje žinomų ir gerbiamų specialistų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Austrijos, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Lietuvos. Konferencijoje buvo pristatytos hematologijos naujienos, ląstelių ir genų terapija, mRNR technologijos, limfoproliferaciniai susirgimai bei kamieinių ląstelių transplantacija.

Konferencijos metu buvo pristatomi ir stendiniai pranešimai, kurie buvo skelbiami tezių knygoje. Konferencijos mokslinis komitetas išrinko tris geriausius stendinius pranešimus, kurių autoriai yra Agnė Bartnykaitė, Justina Bekampytė ir Roberta Vadeikienė. Esame dėkingi visam kolokviumo moksliniam komitetui ir jos pirmininkui, profesoriui Dietger Niederwieser, kuris ypatingai siekė, jog konferencijoje pranešimus pačiomis aktualiausiomis temomis skaitytų aukščiausio lygio specialistai.

Dėkojame generaliniui rėmėjui Amgen, pagrindiniams rėmėjams Abbvie, AstraZeneca, Bristol Myers Squibb, Novartis, Takeda bei rėmėjams Janssen, Pfizer, Roche, Sandoz, Sanofi Genzyme ir Servier.

Iki kitų susitikimų!

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau