Hematologinės problemos kasdienėje vidaus ligų ir šeimos gydytojo praktikoje | VI konferencija

2020 m. lapkričio 18 d. įvyko VI-oji nuotolinė mokslinė praktinė konferencija iš ciklo „Hematologinės problemos kasdienėje vidaus ligų ir šeimos gydytojo praktikoje". Konferencijoje dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių iš visos Lietuvos!

Konferencijos metu dr. Milda Rudžianskienė pristatė pranešimą tema: Sisteminės mastocitozės diagnostika ir gydymas. Doc. dr. Rolandas Gerbutavičius, pristatė pranešimą apie mielopoetinės displazijas. Ką reikia žinoti vidaus ligų ir šeimos gydytojui? Gyd. Domas Vaitiekus papasakojo apie komplikacijas po chemoterapijos: vėlyvosios komplikacijos po onkologinių ligų gydymo, pacientų stebėjimas.  Dr. Diana Remeikienė pristatė kraujo donorą kaip šeimos gydytojo pacientą.

Už prisidėjimą prie konferencijos įgyvendinimo dėkojame konferencijos pagrindiniams rėmėjams Novartis, Sandoz, Sanofi Genzyme bei rėmėjams Abbvie ir Takeda.

Norėdami peržiūrėti nuotolinės konferencijos vaizdo įrašą, spauskite ČIA

Tapkite draugijos nariu ir žiūrėkite visus konferencijų įrašus. Norėdami sužinoti kaip tapti nariu, spauskite ČIA

Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau