5th Kaunas / Lithuania International Hematology / Oncology Colloquium

2020 m. birželio 26 d. įvyko jau tradicija tapusi 5-oji Kauno tarptautinė hematologijos / onkologijos mokslinė praktinė konferencija. Dėl COVID-19 pandemijos, šiemet konferencija vyko nuotoliniu būdu. Konferencijoje dalyvavo per 350 dalyvių iš viso pasaulio! Dalyviai jungėsi iš 19 skirtingų šalių. Ypatingai daug dalyvių sulaukėme iš Ukrainos bei kaimyninės Latvijos. Konferencijos klausėsi daugiau nei 100 gydytojų hematologų, ne menką klausytojų dalį sudarė studentai bei gydytojai rezidentai. Bendrai konferencija buvo klausoma net 24 skirtingų specialybių medikų.

Nuotolinės konferencijos metu mokslinius pranešimus skaitė visame pasaulyje gerai žinomi pranešėjai iš Austrijos, Italijos, Jungtinių Amerijos Valstijų, Kinijos, Ukrainos ir Vokietijos. Konferencijoje buvo apžvelgtos naujausios rekomendacijos ir pokyčiai leukemijos, mieloproliferacinių sutrikimų ir išsėtinės mielomos srityse, apie ląstelių terapijos realumą ir galimybes gydant piktybines ligas, virusines infekcijas ir hemoglobinopatijas. Pranešėjai iš Lietuvos pasidalino Kaune sukaupta patirtimi ir pažanga hematologijos srityje.

Konferencijos metu buvo sudaryta galimybė pristatyti stendinius pranešimus, ko pasekoje išleista stendinių pranešimų tezių knyga bei išrinkti trys geriausi stendiniai pranešimai, kurių autoriais pripažinti – Agnė Bartnykaitė, Justė Čepaitė bei Domas Vaitiekus.

Esame ypatingai dėkingi šios konferencijos mokslinio komiteto pirmininkui, profesoriui Dietger Niederwieser, kurio pastangomis ne tik ši konferencija, bet jau penkti metai iš eilės turime galimybę išgirsti naujausią informaciją iš pasaulinio lygio mokslininkų bei gydytojų praktikų.

Taip pat, dėkojame konferencijos generaliniams rėmėjams Amgen ir Novartis, pagrindiniams rėmėjams Bristol Myers Squibb, Pfizer, Roche, Sandoz ir Sanofi bei rėmėjams Abbvie, Janssen, Norameda ir Takeda.

Daugiau informacijos apie konferenciją, spauskite ČIA


Leidinių paieška

Specialistui

Mokslinių praktinių konferencijų ir mokslinių pranešimų vaizdo įrašai bei kiti dokumentai, svarbūs draugiją vienijančių specialistų veiklai vykdyti

Plačiau